כוסות רוח

טיפול בכוסות רוח – הטיפול בכוסות רוח נפוץ בתרבויות שונות בעיקר באירופה ובסין. בעבר היו עשויות הכוסות מקרני חיות ועץ,

היום ישנם כוסות מסיליקון, אך בעיקר עשויות מזכוכית. הצמדת הכוסות לגוף יוצרת ואקום הגורם לשבירת נימי דם בעור וכך מוזרם דם לאיזור הפגוע. כמו כן עוזר לשחרור חומצות לאקטיות (כחומצות חלב) ואלו תורמים לריפוי הכאב.  טיפול ל"רוח" – ברפואה הסינית העתיקה, למילה "רוח" משמעות רחבה, בין היתר, היא מתייחסת לאנרגיה שחוסמת את אנרגיית "החיים" (צ'י) ,כך כשאדם סובל מכאבים פיזיים או נפשיים ישנה "חסימה אנרגטית העלולה להוביל למחלה.

שילוב הטיפול בכוסות רוח עם שיטת הבייגלמאכר

שיטת הבייגלמאכר הינה טיפול טבעי המשלב בעיקר כוסות רוח.  

הכוסות מונחות  בצורה מאוד מסויימת שעוזרת לריפוי טבעי מהיר יותר של הגוף. הכוסות הינן כוסות מיוחדות, המוזמנת באופן אישי ע"י נפח מקצועי. הכוסות הן בעלות יכולת שאיבה גדולה בדרגות שונות ומותאמות למקומות ספציפים בגוף. לכל טיפול ולכל בעיה ישנו זמן מסויים להנחת כוסות הרוח כוסות מסוגים שונים ובגדלים, כל מטופל בתאם לצורך.

הטיפול מבוסס על השיטה הקלאסית, בתוספת אלמנטים מהרפואה הסינית. כוסות הרוח הן אמצעי להמרצת הדם למקום הפגוע , פותחות את מעגל הדלקת והכאב הכרוני ומזרזות את תהליך הריפוי ולמעשה עוזרת לגוף לרפא את עצמו. טיפול נכון בכוסות רוח יכול לסייע מאוד להקלה בכאבי גב כרוניים ואקוטים, באישיאס ,כאבי שרירים, התקררויות, הסתיידויות, כאבים ראומטים ודלקות שונות. לכוסות הרוח יכולת ריפוי גם בבעיות פוריות, חיזוק רצפת האגן המשפיע גם על בריחות שתן לנשים ועוד.

מקור שיטת הבייגלמאכר הקלאסית הינו מרוסיה, מהעיירות הקטנות עוד מלפני מלחמת העולם השניה.השיטה עברה מדור לדור והגיע לארץ אחרי מלחמת העולם השניה ע"י אברהם גרשקוביץ (ז"ל), עברה לבנו (חיים גרשקוביץ ז"ל) וממשיכה עד היום להוכיח את עצמה גם על ידי, נכדתו של אברהם.

לפרטים נוספים התקשרו: 0509261281 / 0505506546 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שם: (*)

עיר מגורים (**שימו לב המרפאה בשרון**):

אנא כתבו נושא וטלפון* ליצירת קשר:(*)